Zaznacz stronę

Od czasu rozstania Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego minęło już wiele miesięcy. Od tamtej pory wokół młodej aktorki kręciło się wielu bardzo przystojnych facetów. Niektórzy spekulowali, że jej nowym chłopakiem będzie Wojciech Gola, czyli jeden z czterech włodarzy Fame MMA. Okazuje się, że serce 23-latki bije już jednak dla kogoś innego!

Wiktoria Gąsiewska rozstała się z Adamem Zdrójkowskim pod koniec minionego roku kalendarzowego. Media plotkarskie nierzadko zastanawiały się, kto teraz znajdzie się u boku 23-letniej blondynki. Na ten temat pojawiało się wiele newsów. Niektórzy sugerowali, że stara miłość nie rdzewieje, a Wiktoria Gąsiewska wróciła do Adama Zdrójkowskiego. Tak się jednak nie stało. W ostatnich miesiącach 23-latka była też kilka razy widziana w towarzystwie Wojciecha Goli. Co ciekawe, włodarz Fame MMA był ponoć bardzo zainteresowany związkiem z aktorką młodego pokolenia. Ta jednak wybrała kogoś innego.

Wszystko wskazuje na to, że nowym chłopakiem 23-latki jest natomiast… Jasper Sołtysiewicz. Ostatnio Wiktoria Gąsiewska coraz częściej się z nim pokazuje. Co ciekawe, to także aktor. Wiktoria Gąsiewska poznała go zaś na planie serialu „Barwy Szczęścia” (jest on pokazywany na TVP2). 23-latka gra tam Oliwkę, a Jasper Sołtysiewicz Justina. Inną ciekawostką jest to, że w serialu ta dwójka… już była parą, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Czy związek młodych aktorów przetrwa w realnym życiu? Co sądzicie na ten temat?