Zaznacz stronę

Już 10 grudnia 2022 roku – w łódzkiej Atlas Arenie – dojdzie do High League 5. W jednej z walk Agata Fąk zmierzy się z Natalią „Natsu” Karczmarczyk. Ostatnio obie panie spotkały się na „Rundkach”. W trakcie tego programu typu face to face „Fagata” przyznała, że… miała myśli samobójcze po sytuacji z Maszą Graczykowską i ujawnionych przez nią materiałach.

Warto przypomnieć, że Agata Fąk i Masza Graczykowska kiedyś dogadywały się bardzo dobrze. Do pewnego momentu… Kilka miesięcy temu Masza Graczykowska opublikowała zaś filmik „Ciekawy przypadek Fagaty”. Nie zabrakło w nim np. głosówek Agaty Fąk, które postawiły influencerkę w bardzo złym świetle. 22-latka nie chciała za bardzo studiować, a potem pracować, jak większość Polaków… Jej planem było szybkie znalezienie sobie bogatego męża. W tym celu spotykała się m.in. z Kamilem Jóźwiakiem (byłym piłkarzem m.in. Lecha Poznań), czy Stuartem Burton. Wielu internautów zaczęło określać „Fagatę” jako m.in. osobę wyrachowaną, która nie liczy się z uczuciami innych.

Chociaż od filmiku Maszy Graczykowskiej minęło już ponad pół roku, Agata Fąk cały czas musi zmagać się z dużym hejtem. Gwiazda Internetu przyznaje, że nie umie sobie do końca z tym poradzić. W czasie „Rundek” 22-latka stwierdziła, że przez całą sytuację miała myśli samobójcze. Agata Fąk deklaruje, że cały czas jest pod opieką psychologa. Warto dodać, że „Fagata” uważa, iż głosówki wysyłane do Maszy Graczykowskiej to był po prostu żart. 22-latkę dziwi to, że ludzie cały czas jej to wypominają, a np. żadnych pretensji o tę sytuację nie ma Stuart Burton.

A co Wy o tym myślicie? Czy Agata Fąk zasłużyła sobie na tak dużą dawkę hejtu za swoje zachowanie?