Zaznacz stronę

24-latek gościł ostatnio u Weroniki Sowy. „Wersow” przepytywała Kacpra Błońskiego w ramach swojej serii „Czy to prawda, że…?”. Okazuje się, że „Crusher” ma rozmaite pomysły na swoją przyszłość. Niektóre z nich mogą być zaś dla jego fanów mocno zaskakujące…

Kacper Błoński przyznał się m.in. do tego, że w przyszłości chce założyć konto na OnlyFansie. Tym samym ma zamiar być pierwszym znanym facetem w Polsce, który będzie tam publikował rozmaite treści. 24-latek zaznaczył jednak, że nie będą to np. mocne zdjęcia erotyczne. Tak czy siak, sama idea jest mocno zaskakująca.

Weronika Sowa zapytała „Crushera” także m.in. o plany na kolejne pojedynki. Ostatnio 24-latek walczył (na Fame MMA 15) z Marcinem Dubielem (w sierpniu 2022 roku). Walka trwała około 18 minut i finalnie zakończyła się triumfem rywala. Kacper Błoński nie ukrywa, że chciałby rewanżu. Dużo wskazuje zaś na to, że przynajmniej na razie nie dojdzie do jego starcia z Mateuszem „Trombą” Trąbką. Warto dodać, że taki pojedynek był przewidywany, lecz w tym momencie nie ma na niego szans. Tak przynajmniej wynika ze słów Kacpra Błońskiego. „Crusher” odniósł się do swojej walki z Marcinem Dubielem i starcia byłego filaru „Ekipy”. Należy zaś przypomnieć, że Mateusz Trąbka przegrał bardzo gładko. Ze słów Kacpra Błońskiego wynika, że w tym momencie ten pojedynek nie ma zatem po prostu sensu.

„Crusher” zdradził także, że szuka miłości i w tym celu zamierza podróżować po rozmaitych zakątkach świata. Dodał, że bardzo podoba mu się to, iż tam nie jest znany. Dzięki temu ewentualna partnerka nie będzie lecieć tylko na jego „zasięgi”.