Zaznacz stronę

19 listopada odbyła się premierowa edycja Move Federation. W Arenie Gliwice nie brakowało goli, niespodziewanych rozstrzygnięć, a także emocji!

W pierwszym meczu mieliśmy starcie Team „Bungee” vs Team „Crusher”. Zdecydowanie wygrała ekipa złożona przez Kacpra Błońskiego, która triumfowała… 15:1. Później na murawie pojawiły się teamy „Tromby” i WK. To spotkanie było już o wiele bardziej wyrównane. Finalnie 5:1 zwyciężyła ekipa stworzona przez Mateusza Trąbkę. Warto dodać, że w tym spotkaniu trafieniem z własnej połowy (za dwa punkty) popisał się Jakub Nowaczkiewicz.

Najwięcej emocji dostarczył mecz pomiędzy teamami włodarzy Fame MMA. Kursy bukmacherskie zmieniały się przed tym spotkaniem bardzo często. Wszystko dlatego, że Wojciech Gola dokonał kilku roszad w swoim składzie. Finalnie i tak lepsi okazali się „Boxdel” i spółka, którzy triumfowali 4:0. W tej konfrontacji nie brakowało nie tylko goli, ale także „złej krwi” pomiędzy zawodnikami konkurencyjnych ekip (m.in. Sebastian „Czvjnik” Czajewski niespodziewanie kopnął Piotra Tyburskiego, a po starciu z Adrianem “Medusą” Salamonem… za bandę wyleciał jeden z rywali). Spotkanie ekip mieszanych nie miało wielkiej historii. Przynajmniej, jeśli chodzi o wynik. Ostatecznie Team „Natsu World” triumfował 12:1 z Teamem X. W tej potyczce mocno „odpaliła się” Natalia Karczmarczyk, która chciała uderzyć Bartka Szydlika (ten podobno ją wcześniej obraził).

W ostatniej potyczce Team „Boxdela” pokonał ekipę „Tromby” 3:1. Dzięki temu zespół włodarza Fame MMA awansował do Move Federation 3. Tak samo, jak drużyna „Crushera” (dzięki najlepszemu wynikowi ze swojej potyczki).

Wyniki Move Federation 1:

Team „Bungee” – Team „Crushera” 1:15

Team „Tromby” – Team WK 5:1

Team „Boxdela” vs Team Wojtka Goli 4:0

Team X – Team „Natsu World” 1:12

Team „Boxdela” – Team „Tromby” 3:1