Zaznacz stronę

„Potężni włodarze” Fame MMA już wielokrotnie mieli spotkać się ze sobą w oktagonie. Zawsze jednak coś stawało na przeszkodzie… Teraz w końcu dojdzie do ich starcia, chociaż w nieco innej formule. 19 listopada 2022 roku (w Arenie Gliwice) dojdzie do pierwszej edycji Move Federation. W turnieju męskim zmierzą się m.in. teamy Michała „Boxdela” Barona i Wojciecha Goli. Niedawno poznaliśmy składy obu ekip. Trzeba przyznać, że mecz zapowiada się ciekawie!

Zdecydowanymi faworytami sobotniego spotkania są gracze, których wybrał Michał Baron. „Boxdel” podszedł do sprawy bardzo poważnie. Zebrał bowiem drużynę, w której nie brakuje zawodników mających przeszłość sportową. Oczywiście, nie ma tutaj jakichś gwiazd futbolu, ale i tak jego koledzy mogą pochwalić się o wiele większym doświadczeniem. W składzie „Boxdela” znaleźli się Jakub „Ulfik” Ulfik, Sebastian „Czvjnik” Czajewski, Krzysztof „Justek” Justyński, Daniel „Ostry” Ostaszewski i Maciej „Zwykły Kibic” Szymczak. Włodarz Fame MMA zdradził ustawienie swojego zespołu. Na bramce zagra współprowadzący programu „Aferki”, czyli „Ulfik”. Na obronie będą stać „Ostry” i „Zwykły Kibic”. W pomocy znalazło się miejsce dla „Justka” i „Czvjnika”. A w ataku wystąpi sam „Boxdel”, który jak zapowiedział, będzie starał się m.in. zdobyć gola z przewrotki.

Ciekawie prezentuje się także skład Wojciecha Goli. Włodarz Fame MMA także zagra w ataku. W pomocy będą występował Adrian „Medusa” Salamon i Jakub „Kubańczyk” Flas. Zestawienie bloku obronnego może zaskakiwać. Z tyłu zagrają bowiem Rafał Pasternak (jako bramkarz), Amadeusz „Ferrari” Roślik i Jakub „Guzik” Szymański (jako defensorzy).

Rzeczywiście, dużo tutaj wskazuje na zwycięstwo zespołu „Boxdela”. A Wy co sądzicie na ten temat? Czy team Goli sprawi niespodziankę i awansuje dalej?