Zaznacz stronę

Tylko kilkanaście godzin dzieli nas od pierwszej walki na High League 5. 10 grudnia 2022 roku freak fighterzy będą ze sobą rywalizować w łódzkiej Atlas Arenie. Przez nami dziesięć ciekawie zapowiadających się pojedynków. Kto powalczy w main evencie? Jakie starcie otworzy zaś kartę walk na High League 5?

Jako pierwsi do oktagonu wyjdą Kamil „Hassi” Hassan i Wojciech Sobierajski. W tym momencie dość wyraźnym faworytem jest „Rekordzista” (warto dodać, że zakłady podstawowe i dodatkowe na High League 5 możesz obstawiać tylko w firmie hazardowej Fortuna). Wojciech Sobierajski ma na swoim koncie wiele nieszablonowych rekordów. Na konferencjach dał się poznać jako osoba, której żaden ból nie jest straszny. Kamil „Hassi” Hassan zapowiada jednak, że walka w formule MMA, a bicie rozmaitych rekordów, to zupełnie dwie inne bajki.

W jednym z najciekawszych pojedynków Mateusz „Muran” Murański zmierzy się z Pawłem Bombą. Walka odbędzie się na zasadach K-1, w małych rękawicach. Czy „Scarface” w końcu pokaże, że potrafi się bić? Bo dwie jego ostatnie walki kończyły się bardzo szybkimi nokautami… W main evencie Alberto Simao postara się o sprawienie niespodzianki przeciwko Pawłowi Tyburskiemu. Według firmy bukmacherskiej Fortuna, o wiele więcej do powiedzenia powinien mieć jednak „Tybori”.

Początek gali w sobotę o 20:00. Co ważne, są jeszcze dostępne bilety (najtańsze wejściówki kosztują 89 PLN). W razie czego możecie również wykupić dostęp PPV (ceny zaczynają się od 34,99 PLN).

Karta walka na High League 5

Alberto Simao vs Paweł „Tybori” Tyburski (walka wieczoru)

Agata „Fagata” Fąk vs Natalia „Natsu” Karczmarczyk

Mateusz „Muran” Murański vs Paweł „Scarface” Bomba (walka na zasadach K-1, w małych rękawicach)

Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Damian Janikowski

Maja Staśko vs Maria „Masza” Graczykowska (walka na zasadach K-1, w małych rękawicach)

Jakub „Holak” Krawczyk vs Maciej „Zony” Zoniuk

Dawid „Diables” Porwisiak vs Paweł „Leh” Lehmann (walka na zasadach bokserskich, w małych rękawicach)

Dawid „Crazy” Załęcki vs Vaso „Psychopata” Bakovević (walka na zasadach K-1, w małych rękawicach)

Przemysław „Sequento” Skulski vs Andrzej „Andrew” Gazda

Kamil „Hassi” Hassan vs Wojciech „Rekordzista” Sobierajski