Zaznacz stronę

Młoda gwiazda była ostatnio u Weroniki „Wersow” Sowy w jej serii „Czy to prawda, że”. Fani Julii Żugaj mogli dowiedzieć się wielu interesujących faktów na temat 23-latki. M.in. influencerka wskazała najbardziej obiektywny (według niej) kanał commentary, a także odniosła się do tego, czy zamierza kiedyś zakładać konto na Only Fans.

Jeszcze do niedawna Julia Żugaj pewnie wskazałaby (w kategorii najlepszy kanał commentary) ZeboPL. 23-latka przyznała jednak, że doszło między nimi do pewnej „spiny”. Warto dodać, że influencerka i tak zaznaczyła, że… nie uważa Zebo za szczególnie obiektywnego. Na to pytanie Weroniki Sowy stwierdziła, że „palmę pierwszeństwa” w tym aspekcie ma zaś REVO. Co ciekawe, ani przez moment nie pojawiła się w tym temacie osoba Sylwestra Wardęgi, z którym jak wiadomo „Wersow” ma już od dłuższego czasu „kosę”. Swoją drogą jesteśmy ciekawi, jak narzeczona „Friza” zareagowałaby, gdyby 23-latka wskazała „Szeryfa Internetu” jako najbardziej obiektywnego.

Julia Żugaj odniosła się także do Only Fansa. Dawniej młoda gwiazda była mocno przeciwnika temu portalowi internetowemu z odważnymi zdjęciami. Teraz też zaznaczyła, że nie zamierza tam działać, ale można wywnioskować, że jej obecność na OF w przyszłości wcale nie jest w 100% wykluczona. Julia Żugaj oceniła, że na razie „Polska nie jest jeszcze gotowa na takie serwisy online”.

Influencerka zaznaczyła także, że nigdy nie zamierza walczyć w Fame MMA. Duże pieniądze potrafiły jednak „złamać” niejednego twórcę. Jak będzie tym razem?