Zaznacz stronę

Niedawno włodarze High League ogłosili, że 10 grudnia 2022 roku (w łódzkiej Atlas Arenie) zawalczy m.in. Agata „Fagata” Fąk. Od razu pojawiły się pierwsze spekulacje, kto będzie jej rywalką w oktagonie. Wczoraj ją poznaliśmy. To topowa polska influencerka!

Nasze przypuszczenia co do rywalki okazały się słuszne (zaraz przekonasz się, kto nią jest). Internauci co prawda chcieli starcia „Fagaty” z Maszą Graczykowską (panie mają potężny konflikt), ale Agata Fąk już kilka razy stwierdziła, że za żadne pieniądze nie dojdzie do tego pojedynku. Jak już tak dobrze nam idzie typowanie przyszłości, to dużo wskazuje na to, że Masza Graczykowska też zawalczy na tej gali i będzie brała udział w jednym panelu ze swoją dawną przyjaciółką, co i tak doprowadzi do wyczekiwanych przez widzów potyczek słownych… Nie sądzimy, aby włodarze nie skorzystali z tej okazji. Chyba że Agata Fąk ma rzeczywiście tak dużo do powiedzenia w federacji High League.

Wczoraj okazało się, że rywalką „Fagaty” będzie Natalia „Natsu” Karczmarczyk. Uważni obserwatorzy internetu wiedzieli, że liderka „Natsu World” regularnie trenuje, dlatego jej walka na High League była praktycznie przesądzona. W poniedziałek pojawiła się zaś oficjalna informacja na ten temat.

Warto dodać, że zarówno Agata Fąk, jak i Natalia Karczmarczyk mają już po dwie walki w oktagonie. „Fagata” jedną stoczyła dla High League, a jedną dla Fame MMA. „Natsu” jest zaś wierna tej federacji. Co ciekawe, obie panie mają bilans 1-1. „Fagata” przegrała z Lexy Chaplin, a pokonała Monikę Kociołek. Z kolei „Natsu” raz wygrała, a raz okazała się słabsza od Lexy Chaplin.

Kto teraz będzie górą? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach!